Maszyny do uprawy pasowej

W naszej ofercie znajdują się agregaty do uprawy pasowej zarówno dla rolników mało jak i wielkoobszarowych. Seria ST z modelami ST 300, ST 300 Plus, ST 400, ST 450, ST 600 to rozwiązania przeznaczone dla rolników średnioobszarowych, wielkoobszarowych oraz firm usługowych. Seria STK to agregaty stworzone z myślą o rolnikach gospodarujących na małych areałach, dostępne model STK 300 oraz STK 300 Plus z powodzeniem współpracują z ciągnikami o mocy od 150 do 250 koni mechanicznych. Produkujemy również dedykowany osprzęt do agregatów czyli przystawki siewne PS 300, PS 400, PS 450 oraz PS 600.

Maszyny

Czajkowski ST

Czajkowski STK

Czajkowski PS

Czajkowski RC

Nowy wymiar rolnictwa

uprawa pasowa czyli Strip till No1 na rynku

Technologia jakiej
nie znajdziesz nigdzie indziej

Zobacz dlaczego Czajkowski ST

jest najlepszym wyborem
dla Twojego gospodarstwa.

Niezaprzeczalne zmiany klimatu i związane z nimi coraz częstsze susze powiązane z erozją wietrzną skłaniają do wykorzystania technologii, która zatrzyma wilgoć w glebie jak najlepiej i jak najdłużej.

Dlatego warto, abyś chronił ją przed utratą wody i materii organicznej. Warto  również zadbać o zwiększenie aktywności życia biologicznego w glebie, w tym dżdżownic, jej rozluźnienia, poprawy struktury i zmniejszenia zwięzłości. Uprawa pasowa ułatwia utrzymanie prawidłowego nawodnienia. 

REALNE
OSZCZEDNOŚCI

Uprawa pasowa pozwala  uzyskać i zachować korzystne dla rolnictwa właściwości gleby, zwiększyć efektywność i opłacalność uprawy roślin, a jednocześnie chronić środowisko.

30%

zmniejszenie
nawożenia

50%

zmniejszenie
ilości zużytego
paliwa

70%

zmniejszenie
czasu potrzebnego
na uprawę,
nawożenie i siew

Napisz do nas

Formularz kontaktowy: