ukrufrende
Strip Till i Maszyny Czajkowski ST

06

Lip

Nie ulega wątpliwości, że przyszłość należy do uprawy pasowej. Liczne badania wykazały jej przewagę nad uprawą orkową. Nie dziwi więc fakt rosnącej popularności technologii Strip Till i dużego zainteresowania rolników tą metodą uprawy.

W tym roku maszyny Czajkowski ST realizują uprawę pasową na około 16000 hektarach. Chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem. Organizujemy bezpłatne warsztaty z uprawy pasowej, podczas których można uzyskać wiedzę, praktyczne wskazówki i pomoc ekspertów.

Aktualności o maszynach i Strip Till zamieszczamy regularnie na Facebooku. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a i udostępnienia informacji znajomym. Dzięki temu popularyzujemy w Polsce bardziej efektywną i ekologiczną uprawę pasową.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze maszyny wyznaczały nowe standardy funkcjonalności i efektywności. Zależy nam na zadowoleniu rolników – wysokich plonach przy redukcji czasu pracy i kosztów eksploatacji maszyn.

Firma Czajkowski Maszyny wychodząc naprzeciw małym i średnim gospodarstwom rolnym rozpoczęła seryjną produkcję zawieszanego agregatu do uprawy pasowej Czajkowski STZ 300 z hydropakiem:

Miło nam, że innowacyjność i wysoka wartość użytkowa naszych maszyny jest doceniana nie tylko przez rolników ale również przez ekspertów i uczelnie techniczne.

Podczas tegoroczny, 40 Targów Agro-Tech 2017 w Minikowie produkowane agregaty przez firmę Czajkowski Maszyny Sp. z o. o. otrzymały dwie nagrody: Grand Prix Targów – puchar Dyrektora Kujawsko-Pomorskego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w kategorii ciągniki i maszyny rolnicze oraz wyróżnienie „Wyrób na medal” przyznawane przez Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu.

W 2016 roku produkowane w Sokołowie agregaty do uprawy pasowej Czajkowski ST zostały wybrane przez rolników Innowacyjnym Produktem Rolniczym 2016, a w czerwcu zdobyły nagrodę „Hit Kujawsko-Pomorskich Dni Pola”.


 

Szczegółowe informacje o maszynach Czajkowski ST lub planowanych terminach darmowych szkoleń z uprawy pasowej możecie Państwo uzyskać pod numerem tel. 730 539 960 lub pisząc na adres e-mail: mariusz.kazimierski@uprawapasowa.pl

Najbliższe szkolenie z technologii Strip Till odbędzie się w piątek 14 lipca 2017.

Facebook
YouTube